Вітаємо наших студентів з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді 2018-2019 навчального року

07.10.2019 Відповідно до наказу МОН №1060 від 05.08.2019 р. "Про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 року" оголошено переможців переможців Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року серед яких є і наші студенти:

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Навчальна дисципліна/спеціальність

Факультет/інститут, статус студента у 2018/2019 н.р.

Диплом I ступеня

1.

Чергикало Денис Олександрович

Математика

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики, 3 курс бакалаврату

2.

Рідкокаша Іван Павлович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 2 курс бакалаврату

3.

Часніков Владислав Ігорович

Економічна теорія

Економічний факультет, 1 курс магістратури

4.

Рашевська Катерина Євгеніївна

Міжнародне право (публічне, приватне)

Інститут міжнародних відносин, 2 курс магістратури

5.

Івасенко Максим Володимирович

Програмування й управління ІТ-проектами (INTERNET олімпіада)

Факультет інформаційних технологій, 3 курс бакалаврату

6.

Родзінська Тетяна Юріївна

Медична психологія

Факультет психології, 1 курс магістратури

7.

Дранніков Антон Олегович

Англійська мова та література

Інститут філології, 3 курс бакалаврату

8.

Слєпцова Катерина Сергіївна

Французька мова та література

Інститут філології, 3 курс бакалаврату

9.

Вальчук Мирослава Валеріївна

Китайська мова

Інститут філології, 3 курс бакалаврату

10.

Баженова Тетяна Олексіївна

Корейська мова

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

11.

Корінєва Ольга Сергіївна

Турецька мова

Інститут філології, 1 курс магістратури

12.

Мільчевська Ангеліна Юріївна

Переклад (англійська мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

13.

Власенко Анна Юріївна

Переклад (французька мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

14.

Сопільник Світлана Володимирівна

Переклад (перська мова)

Інститут філології, 2 курс магістратури

15.

Кучмійчук Павло Віталійович

Прикладна лінгвістика

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

16.

Шамайда Дар’я Максимівна

Економічна аналітика та статистика

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

17.

Сірик Тетяна Олександрівна

Економіка підприємства

Економічний факультет, 1 курс магістратури

18.

Герасимова Олена Олексіївна

Видавнича справа та редагування

Інститут журналістики, 3 курс бакалаврату

19.

Чорна Наталія Андріївна

Менеджмент організацій і адміністрування

Економічний факультет, 1 курс магістратури

20.

Громцева Валерія Олегівна

Соціальна робота

Факультет соціології, 2 курс магістратури

Диплом II ступеня

1.

Довбуш Андрій Володимирович

Астрономія та астрофізика

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики, 1 курс бакалаврату

2.

Фортуна Назарій Павлович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 2 курс бакалаврату

3.

Карасьова Таїсія Дмитрівна

Астрономія та астрофізика

Український фізико-математичний ліцей

4.

Мацур Сергій Миколайович

Податкова система України

Економічний факультет, 1 курс магістратури

5.

Савін Сергій Сергійович

Фінанси

Економічний факультет, 1 курс магістратури

6.

Яременко Аліна Дмитрівна

Регіональна економіка

Географічний факультет, 4 курс бакалаврату

7.

Пластовець Наталія Сергіївна

Міжнародна економіка

Економічний факультет, 2 курс магістратури

8.

Ткаченко Олександр Євгенійович

Страхова справа

Економічний факультет, 3 курс бакалаврату

9.

Бульбах Ілона Миколаївна

Італійська мова

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

10.

Дика Леся Сергіївна

Турецька мова

Інститут філології, 2 курс магістратури

11.

Багацька Богдана Русланівна

Переклад (французька мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

12.

Слободський Роман Костянтинович

Переклад (арабська мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

13.

Шмендель Марта Юріївна

Соціологія

Факультет соціології, 3 курс бакалаврату

14.

Петров Михайло Михайлович

Політологія

Філософський факультет, 4 курс бакалаврату

15.

Шевчук Євгенія Андріївна

Економічна кібернетика

Економічний факультет, 4курс бакалаврату

16.

Джафарі Роман Абольфазльович

Міжнародна економіка

Інститут міжнародних відносин, 2 курс магістратури

17.

Долинський Єгор Олегович

Журналістика, реклама і зв’язки з громадськістю

Інститут журналістики, 4 курс бакалаврату

18.

Нікуліна Анастасія Олександрівна

Видавнича справа та редагування

Інститут журналістики, 4 курс бакалаврату

19.

Багрінцев Ігор Андрійович

Банківська справа

Економічний факультет, 3 курс бакалаврату

20.

Кочерга Олександр Петрович

Публічне управління та адміністрування

Історичний факультет, 1 курс магістратури

21.

Гайдай Катерина Олександрівна

Інтелектуальна власність

Юридичний факультет, 2 курс магістратури

22.

Блащак Іван Олександрович

Біологія

ННЦ «Інститут біології та медицини», 4 курс бакалаврату

23.

Голуб Юлія Михайлівна

Географія

Географічний факультет, 2 курс магістратури

24.

Максименко Ілля Юрійович

Екологія

ННЦ «Інститут біології та медицини», 3 курс бакалаврату

25.

Манікін Борис Ігорович

Математика

Механіко-математичний факультет, 4 курс бакалаврату

26.

Поліщук Світлана Сергіївна

Управління проектами

Факультет інформаційних технологій, 2 курс магістратури

27.

Вартовик Іван Михайлович

Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Інститут міжнародних відносин, 4 курс бакалаврату

Диплом III ступеня

1.

Бєлоусов-Янковськнй Микита Олександрович

Політологія

Факультет соціології, 3 курс бакалаврату

2.

Дашко Андрій Вячеславович

Фізика

Фізичний факультет, 4 курс бакалаврату

3.

Чертова Дарія Сергіївна

Геологія

ННІ «Інститут геології», 2 курс бакалаврату

4.

Пруднікова Ганна Сергіївна

Загальна екологія

ННЦ «Інститут біології та медицини», 4 курс бакалаврату

5.

Безкровний Євген Олегович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 1 курс бакалаврату

6.

Меланіч Геннадій Анатолійович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 1 курс бакалаврату

7.

Любченко Олександр Васильович

Економічна теорія

Економічний факультет, 1 кус магістратури

8.

Музиченко Катерина Юріївна

Соціальна педагогіка

Факультет психології, 1 курс магістратури

9.

Заруцька Дарина Сергіївна

Італійська мова

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

10.

Кузьменко Ганна Олексіївна

Корейська мова

Інститут філології, 1 курс бакалаврату

11.

Вінниченко Анна Євгенівна

Турецька мова

Інститут філології, 4 курс магістратури

12.

Гусєва Анна Максимівна

Переклад (арабська мова)

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

13.

Заєць Тетяна Павлівна

Соціологія

Факультет соціології, 2 курс магістратури

14.

Мамона Всеволод Геннадійович

Економічна кібернетика

Економічний факультет, 3 курс бакалаврату

15.

Малиш Ярослав Михайлович

Фінанси і кредит

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

16.

Бикова Вікторія Олександрівна

Фінанси і кредит

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

17.

Панчоха Ганна Павлівна

Облік і оподаткування

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

18.

Коваленко Тетяна Володимирівна

Менеджмент організацій і адміністрування

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

19.

Кваша Денис Андрійович

Хімія

Хімічний факультет, 2 курс бакалаврату

20.

Загура Ольга Петрівна

Туризмознавство

Географічний факультет, 4 курс бакалаврату


ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!



Повернутися до списку

Анонс подій

15.10.2019
Оголошено переможців українсько-литовського наукового конкурсу наукових проектів
Два проєкти науковців КНУ імені Тараса Шевченка перемогли у конкурсі українсько-литовських науково-дослідних проектів на 2020-2021 роки детальніше...
08.10.2019
XVI Міжнародна спеціалізована виставка "Зброя та безпека 2019"
Сьогодні, 8 жовтня 2019 року відбулось офіційне відкриття XVI Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека 2019".
Відкривали захід міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та міністр оборони України Андрій Загороднюк. 
детальніше...
07.10.2019
В неділю 06.10.2019 року в Бізнес школі Наукового парку Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов перший майстер-клас з використання бізнес моделі Canvas для презентації винаходів та проектів винахідників Університету на виставці
В неділю 06.10.2019 року в Бізнес школі Наукового парку Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов перший майстер-клас з використання бізнес моделі Canvas для презентації винаходів та проектів винахідників Університету на виставці "Зброя та безпека 2019" детальніше...
07.10.2019
Вітаємо наших студентів з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді 2018-2019 навчального року
Відповідно до наказу МОН №1060 від 05.08.2019 р. "Про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 року" оголошено переможців переможців Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року серед яких є і наші студенти детальніше...
04.10.2019
Тестовий доступ до мультидисциплінарної бази даних EBSCO
З 1 жовтня по 1 листопада 2019 р. Наукова бібліотека ім. М. Максимовича,  в рамках співпраці з Асоціацією "ELibUkr", пропонує вам скористатись тестовим доступом до  мультидисциплінарної  бази даних EBSCO (пакет «EP Package Standard») детальніше...
03.10.2019
Науковці КНУ імені Тараса Шевченка у Scopus та Web of Science
Пропонуємо Вам ознайомитись з переліками нових документів авторів нашого Університету, які почали індексуватись у базах Scopus та Web of Science у вересні 2019 року детальніше...
Всі події