Вітаємо наших студентів з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді 2018-2019 навчального року

07.10.2019 Відповідно до наказу МОН №1060 від 05.08.2019 р. "Про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади 2018/2019 року" оголошено переможців переможців Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року серед яких є і наші студенти:

Прізвище, ім’я та по батькові студента

Навчальна дисципліна/спеціальність

Факультет/інститут, статус студента у 2018/2019 н.р.

Диплом I ступеня

1.

Чергикало Денис Олександрович

Математика

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики, 3 курс бакалаврату

2.

Рідкокаша Іван Павлович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 2 курс бакалаврату

3.

Часніков Владислав Ігорович

Економічна теорія

Економічний факультет, 1 курс магістратури

4.

Рашевська Катерина Євгеніївна

Міжнародне право (публічне, приватне)

Інститут міжнародних відносин, 2 курс магістратури

5.

Івасенко Максим Володимирович

Програмування й управління ІТ-проектами (INTERNET олімпіада)

Факультет інформаційних технологій, 3 курс бакалаврату

6.

Родзінська Тетяна Юріївна

Медична психологія

Факультет психології, 1 курс магістратури

7.

Дранніков Антон Олегович

Англійська мова та література

Інститут філології, 3 курс бакалаврату

8.

Слєпцова Катерина Сергіївна

Французька мова та література

Інститут філології, 3 курс бакалаврату

9.

Вальчук Мирослава Валеріївна

Китайська мова

Інститут філології, 3 курс бакалаврату

10.

Баженова Тетяна Олексіївна

Корейська мова

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

11.

Корінєва Ольга Сергіївна

Турецька мова

Інститут філології, 1 курс магістратури

12.

Мільчевська Ангеліна Юріївна

Переклад (англійська мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

13.

Власенко Анна Юріївна

Переклад (французька мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

14.

Сопільник Світлана Володимирівна

Переклад (перська мова)

Інститут філології, 2 курс магістратури

15.

Кучмійчук Павло Віталійович

Прикладна лінгвістика

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

16.

Шамайда Дар’я Максимівна

Економічна аналітика та статистика

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

17.

Сірик Тетяна Олександрівна

Економіка підприємства

Економічний факультет, 1 курс магістратури

18.

Герасимова Олена Олексіївна

Видавнича справа та редагування

Інститут журналістики, 3 курс бакалаврату

19.

Чорна Наталія Андріївна

Менеджмент організацій і адміністрування

Економічний факультет, 1 курс магістратури

20.

Громцева Валерія Олегівна

Соціальна робота

Факультет соціології, 2 курс магістратури

Диплом II ступеня

1.

Довбуш Андрій Володимирович

Астрономія та астрофізика

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики, 1 курс бакалаврату

2.

Фортуна Назарій Павлович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 2 курс бакалаврату

3.

Карасьова Таїсія Дмитрівна

Астрономія та астрофізика

Український фізико-математичний ліцей

4.

Мацур Сергій Миколайович

Податкова система України

Економічний факультет, 1 курс магістратури

5.

Савін Сергій Сергійович

Фінанси

Економічний факультет, 1 курс магістратури

6.

Яременко Аліна Дмитрівна

Регіональна економіка

Географічний факультет, 4 курс бакалаврату

7.

Пластовець Наталія Сергіївна

Міжнародна економіка

Економічний факультет, 2 курс магістратури

8.

Ткаченко Олександр Євгенійович

Страхова справа

Економічний факультет, 3 курс бакалаврату

9.

Бульбах Ілона Миколаївна

Італійська мова

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

10.

Дика Леся Сергіївна

Турецька мова

Інститут філології, 2 курс магістратури

11.

Багацька Богдана Русланівна

Переклад (французька мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

12.

Слободський Роман Костянтинович

Переклад (арабська мова)

Інститут філології, 1 курс магістратури

13.

Шмендель Марта Юріївна

Соціологія

Факультет соціології, 3 курс бакалаврату

14.

Петров Михайло Михайлович

Політологія

Філософський факультет, 4 курс бакалаврату

15.

Шевчук Євгенія Андріївна

Економічна кібернетика

Економічний факультет, 4курс бакалаврату

16.

Джафарі Роман Абольфазльович

Міжнародна економіка

Інститут міжнародних відносин, 2 курс магістратури

17.

Долинський Єгор Олегович

Журналістика, реклама і зв’язки з громадськістю

Інститут журналістики, 4 курс бакалаврату

18.

Нікуліна Анастасія Олександрівна

Видавнича справа та редагування

Інститут журналістики, 4 курс бакалаврату

19.

Багрінцев Ігор Андрійович

Банківська справа

Економічний факультет, 3 курс бакалаврату

20.

Кочерга Олександр Петрович

Публічне управління та адміністрування

Історичний факультет, 1 курс магістратури

21.

Гайдай Катерина Олександрівна

Інтелектуальна власність

Юридичний факультет, 2 курс магістратури

22.

Блащак Іван Олександрович

Біологія

ННЦ «Інститут біології та медицини», 4 курс бакалаврату

23.

Голуб Юлія Михайлівна

Географія

Географічний факультет, 2 курс магістратури

24.

Максименко Ілля Юрійович

Екологія

ННЦ «Інститут біології та медицини», 3 курс бакалаврату

25.

Манікін Борис Ігорович

Математика

Механіко-математичний факультет, 4 курс бакалаврату

26.

Поліщук Світлана Сергіївна

Управління проектами

Факультет інформаційних технологій, 2 курс магістратури

27.

Вартовик Іван Михайлович

Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

Інститут міжнародних відносин, 4 курс бакалаврату

Диплом III ступеня

1.

Бєлоусов-Янковськнй Микита Олександрович

Політологія

Факультет соціології, 3 курс бакалаврату

2.

Дашко Андрій Вячеславович

Фізика

Фізичний факультет, 4 курс бакалаврату

3.

Чертова Дарія Сергіївна

Геологія

ННІ «Інститут геології», 2 курс бакалаврату

4.

Пруднікова Ганна Сергіївна

Загальна екологія

ННЦ «Інститут біології та медицини», 4 курс бакалаврату

5.

Безкровний Євген Олегович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 1 курс бакалаврату

6.

Меланіч Геннадій Анатолійович

Астрономія та астрофізика

Фізичний факультет, 1 курс бакалаврату

7.

Любченко Олександр Васильович

Економічна теорія

Економічний факультет, 1 кус магістратури

8.

Музиченко Катерина Юріївна

Соціальна педагогіка

Факультет психології, 1 курс магістратури

9.

Заруцька Дарина Сергіївна

Італійська мова

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

10.

Кузьменко Ганна Олексіївна

Корейська мова

Інститут філології, 1 курс бакалаврату

11.

Вінниченко Анна Євгенівна

Турецька мова

Інститут філології, 4 курс магістратури

12.

Гусєва Анна Максимівна

Переклад (арабська мова)

Інститут філології, 4 курс бакалаврату

13.

Заєць Тетяна Павлівна

Соціологія

Факультет соціології, 2 курс магістратури

14.

Мамона Всеволод Геннадійович

Економічна кібернетика

Економічний факультет, 3 курс бакалаврату

15.

Малиш Ярослав Михайлович

Фінанси і кредит

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

16.

Бикова Вікторія Олександрівна

Фінанси і кредит

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

17.

Панчоха Ганна Павлівна

Облік і оподаткування

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

18.

Коваленко Тетяна Володимирівна

Менеджмент організацій і адміністрування

Економічний факультет, 4 курс бакалаврату

19.

Кваша Денис Андрійович

Хімія

Хімічний факультет, 2 курс бакалаврату

20.

Загура Ольга Петрівна

Туризмознавство

Географічний факультет, 4 курс бакалаврату


ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!



Повернутися до списку

Анонс подій

01.07.2020
Міждисциплінарний аналітичний центр соціально-економічного добробуту та психічного здоров’я в Університеті
Відповідно до Наказу №423-32 від 24.06.2020 в в Університеті створено новий «Міждисциплінарний аналітичний центр соціально-економічного добробуту та психічного здоров’я» детальніше...
30.06.2020
МІШУРІ Юлії Степанівні присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №254/2020 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» детальніше...
30.06.2020
4 безкоштовних вебінари з використання бази даних Scopus
Знайомство з базою даних Scopus, пошук інформації в ній, ScienceDirect та профіль автора у Scopus – про все це українські науковці зможуть дізнатися на безкоштовних вебінарах впродовж липня 2020 року. Тренінги матимуть змогу пройти представники закладів вищої освіти і наукових установ України детальніше...
26.06.2020
Конкурс проєктів у рамках Офіційної допомоги розвитку Республіки Болгарія
Міністерство закордонних справ Республіки Болгарії через Посольство Республіки Болгарії в Києві оголошує процедуру прийняття та відбору пропозицій щодо проектів, котрі мають бути реалізовані за допомогою грантів у рамках Офіційної допомоги розвитку Республіки Болгарія детальніше...
25.06.2020
Наші співробітники стали лауреатами Премії Київського міського Голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста героя Києва
Розпорядження Київського міського голови від 18.06. 2020 року № 366 детальніше...
18.06.2020
Доступ до міжнародних реферативних баз даних та аналітичного інструменту SciVal
Продовжено доступ до міжнародних реферативних баз даних Scopus (до 28 лютого 2021 року) та Web of Science (до 31 травня 2021 року) у локальній мережі Київського національного університету імені Тараса Шевченка детальніше...
Всі події